درباره البرز پلاستیک محیا

شرکت البرز پلاستیک در سال 1386 تاسیس و فعالیت خود را به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان درب و دستگیره و بطری در صنعت بسته بندی بر پایه ظروف ساخته شده از PET آغاز کرد و در حال حاضر با در اختیار داشتن سالن های تزریق ، بادکن و چاپ به صورت مجزا مشغول به فعالیت می باشد که در راستای طرح های جدید ، افزایش ظرفیت تولیدی را پیش بینی نموده است .

این شرکت بر اساس تکنولوژی روز جهان انواع دستگاه های تولید درب و دستگیره و بطری را از بهترین شرکت های جهان خریداری و افتخار تولید یکی از بهترین تامین کنندگان درب و دستگیره و ظروف بسته بندی با رنگ ها و سایز های مختلف را نصیب خود نموده است.

کلیه ماشین آلات این شرکت از تولیدکنندگان برتر صنعت تزریق و بسته بندی در دنیا خریداری شده و کیفیت آنها کاملا با تکنولوژی روز جهانی هماهنگ می باشد .

شرکت البرز پلاستیک قادر به تولید انواع درب ، دستگیره و بطری با تمامی طیف های رنگی و انواع سایز های مورد نیاز مشتری می باشد .

این شرکت محصولات تولیدی را قبل از ارسال به مشتری توسط واحد کنترل کیفیت آنالیز کرده و بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار آنها قرار میدهد .

از اهداف این مجموعه کاهش وزن محصولات تولیدی به منظور کاهش هزینه های اقتصادی و حفظ محیط زیست بدون کم شدن کیفیت محصولات می باشد .

کیفیت و تجهیزات

دستگاه تزریق پریفرم این واحد از شرکت KRAUSS MAFFEI آلمان که از برترین سازندگان ماشین آلات تزریق در اروپا و دنیا بوده و از نظر تیراژ تولید و کیفیت بی رقیب میباشد خریداری شده است .

قالب های این دستگاه ها از برترین برندهای سوئدی تهیه شده است که قادر به تولید انواع درب و دستگیره می باشد .